Fort te koop | Droom jij ervan om in het buitenland te wonen? Stel je voor een villa met 5 slaapkamers, gelegen in Finale Ligure, Savona, Ligurië. Dit bijzondere optrekje zal waarschijnlijk niet goedkoop zijn, aangezien de prijs op aanvraag is, maar dromen mag natuurlijk altijd.
Deze exclusieve villa, beter bekend als Fort Tortagna, wordt omgeven door natuur en ligt op slechts enkele minuten van de prachtige Ligurische Rivièra. Het fort werd in de 19e eeuw gebouwd en in de 21e eeuw gerenoveerd, waarbij het werd voorzien van alle moderne gemakken, terwijl de charme van de oorspronkelijke structuur behouden bleef.
Een geweldige kans voor iedereen die wil wonen in een exclusief en luxe eigendom met adembenemende details.
Bovendien zorgt het omliggende bos ervoor dat Fort Tortagna zeer privé gelegen is, met een unieke architectonische structuur. Toch ligt het gunstig aan de weg naar de Colle del Melogno, niet ver van de snelwegafrit van Finale Ligure.
De woning is gelijkvloers en elke kamer kijkt uit op de binnenplaats, waar de rijke geschiedenis van het gebouw nog steeds voelbaar is. Alle ruimtes zijn met de grootste zorg ingericht en voorzien van op maat gemaakt meubilair.
De villa beschikt over een ruime entree, vijf schitterende slaapkamers, twee sfeervolle werkkamers (waarvan één met open haard), een ruime woonkeuken met alle moderne voorzieningen, een sfeervolle eetkamer, een woonkamer en een privébibliotheek.
Daarnaast zijn er een enorme opslagruimte, een wasruimte, een apart appartement voor de huismeester, een buitenzwembad en een privéhelikopterplatform.
Op dit moment is er een tijdelijk buitenzwembad met een prachtig uitzicht op zee. Er is mogelijkheid tot de aanleg van een infinity pool en een overdekt zwembad met warm water en een jacuzzi.
Kenmerken van het pand
- Type woning: Villa
- Woonoppervlakte: 865,02 m²
- Terreinoppervlakte: 5,88 hectare
- Eigendomsvorm: Volledig eigendom (Freehold)
Voorzieningen
- Slaapkamers: 5
- Badkamers: 4
- Ontspanningsfaciliteiten
- Gerenoveerd en instapklaar
- Landelijke ligging
- Bijkeuken
- Privé parkeerplaatsen
- Personeelsaccommodatie
- Afzonderlijke secundaire woning
Afstanden (bij benadering): Finale Ligure 17 km, luchthaven van Genua 77 km, Monte Carlo 126 km en luchthaven van Nice 150 km.
Bron d.d. 12 februari 2025 villa for sale in Finale Ligure, Savona, Liguria – rsi180643 | Knight Frank